Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní sraz KK

26. 11. 2007

Obvykle v neděli ráno spím až do té doby, než se Luciáš vyspí :-), ale tentokrát se vstávalo na budík ... a po snídani jsme vyrazili směr Hradec Králové na sraz kraťand. Pravda, kolie nejsem a ani trošku tak nevypadám, ale protože sraz byl i pro přátele krátkosrstých kolií a měl tam namířeno můj kámoš Rocky (to je kraťanda se vším všudy :-) ), přihlásila mě tam Luciáš taky ... do kategorie skoropsů (= prostě pes co néni kraťanda) - fuj, už jsem ale Luciášovi vysvětlila, že nejsem žádnej skoropes ... když už, tak kočkopes :-)).

ObrazekAčkoliv ráno bylo celkem teplo a dokonce i svítilo sluníčko, zabalila mi Luciáš s sebou kabátek ... a já tajně doufala, že fakt nebude potřeba. Jenže po příjezdu do Hradce začalo počasí bláznit (no co bych chtěla na konci listopadu, že) a začalo sněžit a sněžilo a sněžilo ... až do večera. Nejdříve jsem se trochu vyblbla s kámoškou Dreami (manchester teriér), kterou jsem tam potkala. Jenže pak už jsem byla trochu mokrá, a protože jsem teprvá chvíli vyléčená z nastydnutí, kabátek jsem vyfásla. No ale zase si mě každej prohlížel a chválil ... tak já vám nevím, asi ho vezmu na milost :-).

ObrazekPo zahájení srazu nám všem byli představeni jednotliví účastníci - nejdříve samozřejmě kraťandy (sešlo se jich 55 kousků) a pak i mi nekraťandy (krom mě, tedy parsona, tam byli i maliňáci, hovawart, borderka, berňák ... no prostě bylo nás tam víc a nebáli jsme se vlka nic). Po představení následovala soutěž v přivolání na čas. Ať jsem se snažila jak jsem chtěla, moje krátký nožičky na ty dlouhonohý pesany prostě nestačily a na bednu jsem nedoběhla, ale to mi fakt nevadilo :-). Protože už jsem nebyla zmáchaná jen já, ale i Luciáš a vlastně i všici ostatní, chodili jsme se chvílema ohřívat do klubovny - tam bylo príma. Další na programu mělo být agility a obrany, jenže vzhledem k počasí a přeměně terénu z trávníku na bahínko, bylo toto vynecháno a spíš jsme tam všichni tak nějak pobíhali a různě se kamarádili.

Řeknu vám, ač jsem se dneska moc nepředřela, nějak mě to všechno zmohlo a celou cestu domů jsem prospala ... a vlastně pak zbytek i odpoledne :-)). Ale byl to prííííma výlet :-)