Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trénink coursingu

13. 4. 2009

Dneska uspořádali trénink coursingu v Přívratu nedaleko České Třebové. Tentokrát se se mnou za střapečkem kromě Brownie vydali i Simír a Falco. Běhalo se na lyžařské sjezdovce, takže terén byl maličko náročnější, neb se běhalo z kopce a do kopce a nebo naopak :-). Dráhy měly cca 500 m a vyběhla jsem si třikrát ... a kdyby to bylo na mě, běhám tam ještě teď :-)).

První běh jsem si dala na pohodu a na zopakování ... ale to se nedá zapomenout, takže jsem běžela co to šlo a střapeček na konci ulovila.

Při druhém běhu mě Luciáš maličko naštvala, neb mi na čumáček nasadila náhubek. Závody se totiž prý s náhubkem běhat musí a tak chtěla vyzkoušet, co já na to. No popravdě, nejdříve jsem se snažila si ho sundat, ale jak jsem zahlídla střapec, zapomněla jsem i na ten protivnej náhubek a mazala co to šlo. Na konci jsem střapec sice ulovila, ale musela jsem počkat, až mi Luciáš sundá ten nesmysl a pak jsem se do střapce pořádně zakousla.

Třetí běh se Luciáš s Evčou rozhodly, že nás s Brownie zkusí pustit na střapec společeně. Sice jsem zase vyfasovala náhubek - to pro jistotu, neb holky nevěděly, co od nás můžou čekat, až se u střapce potkáme :-). Běh to byl maličko nefér, neb Brownýsek má delší nožky, tudíž i rychlešjí, navíc už na startu neotálí jako zpočátku ... ale já si trošku zašvindlovala a trošku jsem střapci nadbíhala. A protože Brownie měla v zatáčkách trošku delší oblouky, doběhly jsme ke střapci skoro společně - pravda, hnědule tam byla maličko dřív a chytla ho první a rozhodně se o něj se mnou nechtěla dělit :-). Pak mi Luciáš sundala náhubek a zákus do střapce mi za odměnu samo dovolila.

No prostě to bylo zase jedno krááásně strávené odpoledne - a i když na to nevypadám, jsem asi tak do soboty pro svět nepoužitelná :-). Luciáš se rozhodla, že až zjistí co a jak a kdy a kde, zkusím si vyběhal coursingovou licenci - myslím, že problém mi to dělat nebude :-))

Za videa opět patří dík Mertíkům :-)