Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lanžov u Dvora Králové

21. 5. 2007

O víkendu 19. a 20. května jsem byla na svém prvním, i když kraťoučkém výletě. Teda já vlastně jezdím na výlet skoro každou sobotu, ale tentokrát jsme byli na dva dny. Zase to byly závody, kterých se účastnili fousáči mojí holky, ale páč byly dvoudenní, tak jsme tam byli přes noc. Odehrávalo se to v campu v Lanžově u Dvora Králové a bylo to tam moc príííma.

ObrazekMísto přepravky jsem s sebou měla ohrádku. Ačkoliv doma jsem předváděla jak jsem v ohrádce strašně nešťasná a málem týraná (alespoň soudě podle mého řevu si to asi každý musel myslet), tak tady jsem se chovala naprosto vzorně. Koukala jsem na psíky, jak se snaží na parkurech a užívala si pohodičky. Ani jsem nevřískala, když na parkuru běžela "ta moje s fousatýma" :-). Rozčilovalo mě ale, když mi ta holka jedna dělala nad ohrádkou stín, prý abych nedostala úpal nebo co, a já se přitom tááák moc chtěla vyvalovat na sluníčku. Však jsem si to taky užívala vždycky, když se maličko posunulo a svítilo do ohrádky, hned jsem se tam rozplácla a doufala, že si toho holka nevšimne ... většinou si všimla :-) a zase stínila.


Obrazek

Na proběhnutí jsem tam měla celou louku a spoustu psích kamarádů, ke kterým jsem co chvíli utíkala a seznamovala se - naštěstí mi to každý pesan trpěl - proč taky ne, že :-). A taky tam bylo cosi, co se mi ze začátku zrovna moc nelíbilo - bylo to studený a mokrý ... prý potůček na ochlazení. Moc se mi do vody nechtělo, ale když tam holka šla se mnou, tak jsem si to docela užívala ... ale studený to bylo, ne že ne. Mohla jsem se pak ale slunit a to se mi líbilo :-). V noci jsem byla taky úplně hodná, ale v chatce s námi krom fousáčů byl ještě pudlík Rendy a borderka Brownie. Browni je taky ještě "štěně" i když už velký, takže když jsme se ráno kolem páté obě probudily, tak jsme si samozřejmě hned chtěli hrát, ale to se nějak nelíbilo našim paničkám. No tak jsme teda ještě na chviličku usnuli. Celou neděli jsem si zase užívala sluníčko a louku a vodu a pesany a vůbec všechno co šlo a domů jsem se vrátila tááák moc unavená, že jsem hned po večeři usnula a celou noc jsem spala jako dudek :-).