Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. 6. 2008 - OV psů loveckých plemen Milovice u Hořic

třída mladých

ocenění: V1

rozhodčí: Kliment Zdeněk

... posudek ...

Mladá fena v tělesném vývoji se srstí odpovídající věku, dobrá síla kostry, dobře modelovaná hlava, mírně přestavěná v zádi a vázanější pohyb.

... co na to já ...

Musím uznat, že i tato výstava se mi celkem zamlouvala - příjemné prostředí, pohoda, klídek ... což ovšem neznamená, že by mě to vystavování se začalo bavit :-). Předvedla jsem se hezky a pro letošek to myslím stačí ...

17. 5. 2008 - OV psů loveckých plemen Kačina u Kutné hory

třída mladých

ocenění: V, VT (výborná, vítěz třídy)

rozhodčí: Švajdová Bohuslava

...posudek ...

Oko tmavé, chybí 2 x M3, skus nůžkový, výška 32 cm, fenka správné velikosti, typická hlava, dobře nesené ucho, dobré nesení ocasu, dobře nesený hřbet, dobré úhlení i pohyb.

... co na to já ...

Tentrokrát to byla celkem pohodová výstava a vlastně trochu jiná. Už proto, že se neposuzovalo v hale, ale venku, v krásném prostředí zámeckého parku u zámku Kačina. Ráno svítilo sluníčko, ale než jsem přišla na řadu, začalo pršet. Naštěstí jen trochu a mohli jsme se všici schovat pod krásně rozkvetlé kaštany. Naměřili mi o cenťák víc než před měsícem :-), ale stejně jsem zvědavá, co mi jednou naměří až začnu běhat agility :-)). Kruhy byly krásně prostorné a já se předváděla naprosto vzorně.

12. 4. 2008 - NVP Ostrava

třída mladých

ocenění: VD 2

rozhodčí: M. Václavík

... posudek ... (nevím, jestli je správně přečten :-) )

Výška 31 cm, nůžkový skus, oboustranně chybí M3. Odpovídající kostra, hlava vyjadřuje pohlaví. Ucho ... (nějaké, to nemůžeme přečíst :-) ), nepatrně volnější. Pěkné korektní chody, nečistá bílá barva, větší skvrna na levém boku.

... co na to já ...

tak tentokrát se musím pochválit, byla jsem docela v pohodě a ničeho se moc nebála ani nelekala. V kruhu jsem se předváděla docela slušně, jen ucho jsem si "pro změnu" na chvíli vytočila tak, abych všechno slyšela :-)). Pan rozhodčí mě změřil a naměřil 31 cm ... což o to, ty určitě mám, ale k nim ještě tak jeden nebo dva navíc :-) fakt. A co se mé skvrny na levém boku týká ... tak o té vím už od narození :-)) ... Nejsem si jistá, ale myslím, že pan rozhodčí toho o prtech zrovna dvakrát moc nevěděl ... /toť můj názor :-)/

9. 2. 2008 - moje druhá výstava - MVP ČMKU všech plemen v Brně

třída: mladých

ocenění: VD 3 (velmi dobrá)

rozhodčí: András Korósz (HU)

... posudek ...

Mladá fena správných rozměrů a dobrého typu hlavy, správná hruď, hřbet by mohl výt rovnější, správná úhlení, přiměřeně se phybuje, poněkud měkčí srst.

... co na to já ...

no, ani tady mě nikdo nepřesvědčil, že výstavy jsou zábava :-). Sice jsem se v hale přeplněné psy a lidmi a já nevím čím vším celkem rychle otrkala a nebyla tak vyjukaná, ale nějak jsem se vyděsila když chvíli před mým nástupem do kruhu diváci zatleskali psům šampionům ... já vím, že si to zasloužili, ale já se prostě lekla :-) ... no a tak jsem si chvíli "hrála" na ustrašeného psíka ... ale v kruhu jsem se s "kámoškama" docela vzpamatovala a vzala jsem na milost i debrecínku :-)) ... trocha fotek

28. 9. 2007 - moje první výstava - 58. Klubová výstava teriérů v Mladé Boleslavy

třída: dorost

ocenění: velmi nadějná, pořadí 3

rozhodčí: MVDr. Pavol Seman

... posudek ...

Kostnatá, fenka se správnou hlavou, správně nasazené, zatím nehotové ucho, správná horní linie, přeji výraznější zaúhlení vpředu i vzadu, zatím nehotový pohyb.

... co na to já ...

no popravdě - odvázená jsem z toho zrovna nebyla, ale chvílema jsem si pohrála s osatníma a  bylo to celkem dobrý, i když v kruhu jsem se asi zrovna dvakrát nadšeně netvářila :-) ... taky se za mnou přijela podívat moje chovatelka a té jsem se líbila :-)