Jdi na obsah Jdi na menu
 


Procházka k nedaleké řece

22. 7. 2007
Tohle vlastně nebyl výlet, ale "jen" procházka ... protože bylo velké vedro, rozhodla se Luciáš, že vezme Gordonka k řece, aby se osvěžil ... a mě vzali s sebou :-).

ObrazekAž do dneška jsem se vodě, která nebyla k pití a ve které mě Luciáš chtěla osvěžit a zmáchat mi kožíšek, vyhýbala jak čert kříži. Dneska bylo ale všechno jinak, čímž jsem Luciáše nejen překvapila, ale ze začátku hlavně vyděsila. Prostě jsem se rozběhla k vodě, nedbala toho, že jí je hodně, studí a docela rychle teče ... a ohluchla jsem. Přestala jsem poslouchat a šla a šla zárověň s proudem - chvíli ve vodě, chvíli na břehu, až se Luciáš lekla, že mě voda odnese kamsi k Hradci. S Gordonem mě ale hned dohnali, takže jsme se všici vrátili tam, kde se dá blbnout :-).

ObrazekPáč Luciáš ví, že Gordona dostane do hloubky (aby si trošku zaplaval) na hračku, házela mu do vody talíř ... a já běhala za ním ... a světe div se, celá jsem se dobrovolně namočila a plavala :-). Trošku mě rozčiloval Gordon, když se na břehu oklepával a vždycky cákal na mě, tak jsem na něj vrčela a štěkala ... a vůbec jsem si nepomohla. Ale ve vodě jsme se vyřádili, potom i na louce a vyrazili domů.

ObrazekDoma mě trošku zradil rozum a ještě ne úplně suchá jsem se vyválela ve vyschlé hlíně, následně pak ještě v pilinách ... Luciáše málem kleplo. Takže do vody jsem šla znovu, tentokrát nedobrovolně ... byla jsem lapena a strčena pod kohoutek a znovu celá namočena. Bránila jsem se co to šlo, ale marně. Takže pak už jsem byla rozumnější a "sušila" se jen v trávě :-).

... príííma, příště jdu zas :-) ... pár foteček