Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rýzmburk - Babiččino údolí

11. 6. 2007

O víkendu 8. až 10. června 2007 jsem byla s Luciášem a fousáčkama na dalších dvoudenních závodech - v Rýzmburku. Jeli jsme zase pro jistotu už v pátek navečer, abychom se zvládli v pohodě zabydlet a abychom prý nemuseli ráno tak brzy vstávat :-).

Obrazek

Po příjezdu na cvičák Luciáš zaparkovala pod velkýma kaštanama - prý tu bude stín a nebudeme se muset pařit na sluníčku. Nejdříve jsem přišla na řadu já - teda moje ohrádka, proběhnout se prý půjdu později, teď mě tu nikdo nechtěl nahánět z mých zkoumacích výletů. A ejhle, žádný domeček, žádná postýlka (to je celkem fuk, páč v posteli stejně spát nemůžu - nechápu proč), ale ... Luciáš vybalila stan. To je pro mě novinka, tak uvidíme, nevypadá to špatně, tak třeba se tam bude bydlet pohodlně jako všude jinde :-). Když bylo bydlení hotové, vyrazili jsme na procházku a pak už spát.

Obrazek

V sobotu hned od rána klucíškové závodili, takže jsem pobývala ve svém domečku s ohrádkou a spokojeně pozorovala okolí. Sem tam mě Luciáš vypustila, abych se proběhla a pohrála si s nějakýma psíkama a pomuchlovala se s nějakýma lidičkama - nebo teda lidičky se mnou :-). Když kluci dozávodili, tak je Luciáš nechala odpočívat a se mnou (a s Věrkou a s Berry) vyrazila na procházku do Babiččina údolí. To bylo prííímový, skoro celou cestu jsem si pobíhala na volno, sem tam jsem Luciáše rozlobila, když jsem nechtěla přiběhnout - kdo by taky chodil, když jsem objevila něčí odhozenou sváču nebo něco podobnýho - prý to je FUJ, ale mně to tak nepřipadalo ... každopádně mi to vždycky bylo sebráno :-( a byla jsem řádně pokárána. Prošli jsme kolem splavu (prý ho mohli klidně pojmenovat po mě a nééé po nějaké Viktorce - nechápu :-)), Starého Bělidla - tam se mi hrozně líbil most s potůčkem a Luciáš měla co dělat mě odvolávat, abych tam neslítla a došli jsme až k sousoší, udělali pár foteček a vyrazili zpátky. Cestou nás trošku strašila bouřka a vítr, ale naštěstí nepršelo. Jen Luciáš se trošku obávala těch velkých kaštanů, pod kterými jsme měli stan - ale naštěstí stromy i větve zůstaly na svém místě a žádná nepříjemná nehoda se nepřihodila :-).  Z procházky jsem se vrátila tááák moc utahaná, že jsem zbaštila večeři a usnula a spala jako nejhodnější miminko až do rána.

Obrazek

A spala bych klíííďo i dýl, jenže Luciáš vstávala kvůli závodům, a já abych o něco nepřišla, tak jsem teda byla vzhůru taky :-). Přes den jsem zase odpočívala ve "svém", ale páč jsem holka šikovná, tak jsem se naučila z ohrádky přes boudičku utíkat - nezabránila mi v tom ani provázková zábrana, takže mi domeček byl odebrán a zůstala jsem už jen v ohrádce - jo, z té už se utéct nedalo, tak moc skákací nožičky ještě nemám. Přijelo se na závody podívat úplně čerstvé borderčí mimčo Medy - i když je mladší, tak je velká jak já - a spolu jsme se pořádně vydováděly - chvíli jsem měla navrch já, chvíli ona. Taky jsem si hrála s koliím klukem - kraťandou Harrym - on už je skoro dospělák, ale hraje si rád a s borderčím klukem Spotym - to je brácha od mojí kámošky Meggy - a je o moc ohleduplnější k mojí výšce a váze, takže mě tak nedrtil :-), jen jsme spolu pobíhali na place, až jsme se málem dostali na parkur, ale to by asi nebylo dobře. Na malou chviličku vystřídal sluníčko déšť, ale nijak mi to nevadilo, už jsem byla docela unavená, takže když mě Luciáš zabydlela vedle kluků tak, aby na mě nepršelo, tak jsem ani neprotestovala a trošičku se prospala. Domů jsem se jako obvykle vrátila utahaná, páč když celý den potřebuju "být v obraze", tak si moc neodpočnu, takže jsem zase byla hodná celou noc ... a byla bych i dýl, kdyby zas Luciáš nevstávala brzy do práce ...

Pár foteček z výletu mám ve fotogalerii :-))