Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Chlumeckou tlapku 5. 7. 2008

5. 7. 2008

Dnes ráno jsme s Luciášem vyrazily směr Chlumec nad Cidlinou, kde pořádali neoficiální závody agility začátečníků a štěňat. Cestou jsme ještě nabraly Terku a Beníka. A protože ještě nejsem agi-dospělá J, závodila jsem v kategorii štěňat od 12 do 18 měsíců.

První běh byl agility - tedy i se "zónovkama", ale nebyla tam houpačka. Běžela jsem docela pěkně, ale měla jsem dvě chyby ... téda, ty byly určitě Luciášovy, páč kdyby mě jinak navedla, tak tu překážku určitě neoběhnu, natož abych pak ještě skočila jinou J. No dobře, tak to bylo půl napůl, přeci jen jsem se mohla vrátit, když jsem byla volána J ... ale jináč slušnej výkon. A protože se "nehrálo" na diskvalifikace, byly z toho tedy ty dvě chyby.

Druhým během byl jump a tady už jsem Luciáše maličko pozlobila ... ne přímo na parkuru ... rovnou na startu. Naštěstí nám povolili opakovaný start, takže tentokrát bez odložení, ale rovnou s rozběhem J. No jóó, když já to nějak pořád nechci pochopit - proč bych kruci měla ležet na startu, když Luciáš jde napřed ... No i tenhle běh jsem měla jednu chybu - ačkoliv to normálně nedělám, tak jsem se chvíli Luciáše držela jak klíště a tím nějak "zapomněla" přeskočit překážku - takže odmítnutí. Ale zbytek běhu docela ušel ... fakt J.

Výsledky se vyhlašovaly jako součet obou běhů, takže to mi nakonec vyšlo na čtvrté místo. No jo, brambora ... ale co, hlavně že jsme si to dneska užili, ne J? A tady pár foteček. Jóóó a abych nezapomněla, Beník doběhl ve své kategorii na 3. místě, takže mu móóóc blahopřeju.

Cestou domů jsme to vzali zkratkou J, přes Dvůr Králové nad Labem, kde závodili kamarádi ze cvičáku, včetně Lenýska. Stihli jsme teda jen poslední běh kategorie large - a tady trocha fotek. Ale za to jsem si stihla docela slušně pohrát s kámošem Arčim J