Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaroměř 29. 3. 2008

29. 3. 2008

jumping - 2. místo

agility - 1. místo

hra - 3. místo

Ale hezky od začátku ...

v sobotu ráno mi Luciáš sbalila nějaký hračky a pamlsky a boudu a já nevím co ještě a sobě kopačky ... což je normlání, prostě se jede někam na závody. No jo, jenže ona doma zapomněla oba fousatý !!! No ... jak se později ukázalo, nezapomněla, závodit jsem dneska měla já ... prvně oficiálně, i když vlastně neoficiálně, páč ještě nejsem agilitně plnoletá, takže v kategorii štěňat.

Od rána pršelo, z čehož jsem nebyla nadšená ani já, ani Luciáš, ale co. K mému překvapení jsme nešly do našeho auta, ale přidaly jsme se k Lexíkovi a jeho paničce, kteří tam taky měli namířeno. Než jsme přijeli na místo, počasí se umoudřilo a až na jednu menší spršku v průběhu závodu bylo celkem hezky, aj sluníčko se občas ukázalo :-).

Jako první běh jsme měli postavený jumping - celkem jednoduchá trať - no prostě pro štěňata :-) - ale měla 15 překážek. Tak moc ještě netrénuju, ale zaběhla jsem fakt krásně ... ještě kdyby za mnou Luciáš tak nevlála :-)) (no jo, musí víc trénovat a zrychlit). Štěňátek nás závodilo čtrnáct  a světě div se, já doběha druháááá :-) ... předběhla mě borderka, přeci jen má vyšší a rychlejší nožky :-).

Druhý v pořadí se běžel parkur agility. Obtížnost tratě zase v pohodě - přeci jen se teprvá otrkáváme, ale překážek 17. Ale i to jsem zvládla, Luciáš mi celkem stíhala, všechny překážky včetně zón jsem uděla správně ... a doběhla na prvníííím místě :-)).

A jako třetí se běžela hra, což byl úplně jednoduchý parkurek, jen bylo potřeba neudělat chybu, páč ta se musela nahrazovat jinou překážkou. I tentokrát jsem se pochlapila, trať zaběhla čistě a doběhla si pro třetí místo :-)).

Luciášovi jsem udělala velikou radost, nejen proto, že jsem vlastně byla třikrát "na bedně", ale hlavně tím, jak jsem se chovala. V cizím prostředí, cizí překážky, noví psí kámoši ... a já byla úplně hodná :-). A teď mě prosím omluvte, jdu si po tak krásně náročném dni odpočinout :-)).