Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jičín - 11. 4. 2009

11. 4. 2009

jumping - 10. místo   ...   video

zkouška SA 1 - 5. místo    ...   video

agility - disk    ...    video

Dneska jsme společně s Brownie a Falcem (a samo jejich páničkami) vyrazili na závody agility do Jičína. Předpověď slibovala krásný slunečný den a k tomu nám krásné a běhavé parkury stavěl pan rozhodčí Spolek. Ačkoliv jsem na to původně nevypadala, podepsala se na mém závodním nasazení - krom jarního sluníčka :-) - i únava z čtvrtečního coursingu. Jsem sice praštěnej PRT :-)), ale umím se i unavit :-).

Obrazek

První parkur byl jumping, s trochu zákeřným postavením dvou tunelů. Parkur jsem zaběhla celkem spolehlivě, Luciáše jsem poslouchala a na všechny povely reagovala, jenom tu pro nás smallíky (a medíky) měli strááášně široký kruh a já ho nejprve proběhla vedle. Takže jedno odmítnutí, jinač to bylo fajn, ani do nastraženého tunelu jsem neutekla :-).

Druhým parkurem pro mě byla jedničková zkouška, ne nijak záludná, přesto by se tu nějaká ta pastička našla. Běžela jsem celkem rychle, ale odflákla jsem zonu na kladině, respektive jsem ji přeskočila - no jo, někdy se to nepovede :-). Do kruhu jsem se tentokrát trefila správně, ale na konci mi ještě spadla jedna laťka. Takže tentokráte z toho byly dvě chyby.

Posledním parkurem bylo agility. Celkem "v pohodě" trať, jen náběh do slalomu dal zabrat i zkušeným týmům, neb byl hned vedle kladiny. Já si svůj disk vybrala u kruhu - opět jsem ho proskočila mimo a při Luciášově snaze ho opravit jsem zdrhla do tunelu. Co jsem v tom tunelu dělala tak dlouho vím jen já :-), ale chvíli to vypadalo, že už z něj ani nevylezu. Vylezla, do kruhu se trefila až napotřetí a pak prokračovala v dráze, zona na kladině zastavená ... a pak jsem si kladinu dala ještě jednou místo slalomu - ale to už bylo tak nějak jedno :-).