Jdi na obsah Jdi na menu
 


Opsion 010 - 5. a 6. 6. 2010

7. 6. 2010

jumping - disk a 4. místo   ...   video a video

zkouška SA 2 - 3. a 1. místo   ...   video a video

agility - 8. místo a disk   ...   video a video

Tři týdny lilo každý den jak z konve, často byl déšť doprovázen bouřkou, dost těžko se chtělo věřit meteorologům, že plánovaný víkend na Rozkoši začne už v pátek sluníčkem a "léto" vydrží celý víkend. Nesekli se :). Ve sluneční výhni jsme celý víkend běhali ne zrovna jednoduché :) parkury Tomáše Glabazni. V pátek navečer jsme se spolu s dalšími rychnováky sešli v kempu, Luciáš se tentokrát rozhodla pro stan a víkend páníci zahájili posezením s grilovačkou :).

Medailové tažení posledních dvou závodů jsme přerušily hned prvním sobotním během, kterým byl jumping. Luciáš v jednom místě tak spěchala, aby mě stihla, až mě předběhla a já ji proběhla za zádama do disku. Ve dvojkové zkoušce jsem žádnou chybu neudělala, jen jsem trochu pomaleji překonala kladinu a doběhla jsem si pro třetí místo. V běhu agility se mi stal osudným tento víkend hojně využívaný prvek - tunel s náběhem, který nebyl vidět. Nějak jsem to úplně nepochopila, takže jsem tunel oběhla. Po opravě odmítačky už to do cíle bylo jen kousek :).

I v neděli ráno nás probudilo sluníčko a slibovalo opravdu horký den u vody. Ráno začínali largisti, takže jsme k parkuru nemusely spěchat. Nedělní závodní den začínal během agility, který vypadal hodně zapeklitě. Celkem rychle jsem se propletla všemi nástrahami a téměř na konci, kdy už nehrozilo "žádné nebezpečí" jsem oběhla kruh. Než jsem se vymotala z oprav, dostala jsem se mimo parkur a bylo vymalováno :). Zkoušku i jumping už jsem pak zaběhla bez zaváhaní a zakončila tak celkem úspěšný a hlavně pohodový víkend.

Když to shrnu, byly to úspěšné závody - všechny zony v poho, všechny slalomy v poho, disky byly spíše z malých nedopatření - což v překladu znamená, že jsem nevymýšlela žádné hlouposti :)). Sluníčko šajnilo jak kdyby chtělo dohnat tu květnovou ztrátu, kdy na nás slušně řečeno kašlalo :), já si v mezičasech užívala plavání .. no prostě POHODA :)). Záhadou ovšem zůstává, jak se Sultánkům podařilo sehnat suché místo pro parkur, když všude okolo se suchou nohou projít nedalo :)) 

Za videa našich běhů moc děkujeme Evičce.