Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ry-Ko-My ... léto 2008

15. 6. 2008

agility - 3. místo

Vydali jsme se do obce Slemeno, kde Kosteleční kamarádi pořádali druhé kolo našeho celoročního neoficiálního závodu Ry-Ko-My.

Pro nás štěňata - začátečníky byl tentrokrát postaven parkur agility - no parkur, taková  tratička :-), ze zónovek na nás připravili jen kladinu. Bohužel zrovna když jsme měli běhat my, teda jako prcci, tak začalo pršet. Po větší přeháňce, kterou jsme přečkali pod střechou, to vypadalo, že pršet už nepřestane a rozhodli jsme se tedy běhat v dešti. Kupodivu jsem ustála odložení před překážkou, ale mokro néni nic pro mě a tak když jsem doběhla do tunelu, chvíli jsem se rozmýšlela, jestli z něho mám vylézt nebo ne :-) ... nakonec jsem tedy doběhla, ale to rozmýšlení nás stálo nějaký ty vteřinky :-)). Ale i tak se mnou byla Luciáš spokojená.

Jen pro pořádek, pršet přestalo při přestavbě parkuru pro dospěláky :-)). Jejich jumpingovou trať se mnou Luciáš jen tak na konci taky zkusila proběhnout ... krom toho, že jsem asi čtyřikrát opravovala slalom - nějak mi tahle překážka začíná lézt na nervy, strašně zdržuje :-) - jsem běžela úplně hezky ... povídala Luciáš :-)).

tady najdete pár fotek :-))