Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rýzmburský pohár - 27. 9. 2008

28. 9. 2008

1. zkouška SA 1 - 1. místo    ...   video

2. zkouška SA 1 - 1. místo    ...   video

jumping - disk    ...   video

Vydali jsme se na agility závody do Rýzmburku, ale nebyly to obyčejný závody, byly začarovaný J... ne kecám, jen byly trošku jiný, páč místo parkuru agility (dříve open) se běžela druhá zkouška. Počasí nám po delší době ukázalo vlídnější tvář v podobě babího léta, takže bylo príma. A parkury stavěla a posuzovala paní rozhodčí Jiřina Máčková.

 

První zkouška - asi jsem byla ještě maličko rozespalá, páč jsem běžela tak nějak pomaleji. Teda ono to zas tak pomalý nebylo, ale pomalejší než jindy J. Ve zkoušce byly všechny tři zonové překážky, takže i houpačka - a na té jsem se maličko zdržela. Jinak jsem ale všechno ustála, i menší pastičku v podobě tunelu a doběhla bez chyby. Čas jsem sice neměla nejrychlejší, dva soupeři to zvládli rychleji, jenže dělali chyby, takže jsem doběhla na prvním místě J. A protože i tuto zkoušku jsem zaběhla na "výborně" (stejně jako v Jičíně a v Mýtě), splnila jsem tím podmínky pro přestup do kategorie SA 2 - ale tam nás ještě nějakou dobu neuvidíte J.

 

Druhá zkouška - už jsem byla vzhůru J. Zvládla jsem samostatný, maličko náročnější (ne zas tak moc, ale na "jedničkáře") náběh do slalomu, zase jsem se trochu zdržela na houpačce ... a tlapku na srdce, za zonu na houpačce bych zasloužila, dotkla jsem se jí jen tak tak J, ale dotkla, takže OK. A i v téhle zkoušce jsem skončila první J.

 

Jumping - krásný, běhavý, prostorný a celkem jednoduchý parkur. Možná jednodušší, než ty obě zkoušky. Běžela jsem krásně, rychle a kdyby ... ale ne, žádný kdyby není, takže ... nejdříve jsme s Luciášem zazmatkovaly u skočky za látkovým tunelem, byla dost daleko a Luciáš na ni málem zapomněla, ale ustály jsme to obě J. Krásně jsem zvládla nechytit se do pasti tunelu, proběhla slalom, trochu jsem se zadívala doprava a jak jsem byla rozběhnutá, tak mě to do toho "prava" i zatáhlo a minula jsem tu jednu jedinou skočku, která tam stála J. A cestou k opravě toho odmítnutí jsem přeskočila jinou skočku - takže disk. Ale jináč jsem to doběhla moooc hezky - prý J- docela by mě zajímalo, jaký bych měla čas, kdybych se nediskla, páč jsem se fááákt snažila.

 

Takže to vlastně byly vydařený závody, že J. Fotečky najdete tady