Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sárovecký Fin Cup - Vysoké Mýto 2009

31. 8. 2009

jumping - 6. místo   ...   video

zkouška SA 1 - 3. místo  

agility - 6. místo

součet J + A - 3. místo :-))

V sobotu ráno jsme se vydali do Vysokého Mýta, kde se konaly již tradiční závody agility Sárovecký Fin Cup. Navzdory horkým dnům předchozího pracovního! :-) týdne nás přivítalo deštivé počasí a pršet vydrželo přes jumping medíků (netradičně tato skupina začínala, což nám ale vůbec nevadilo :-D ) a smallíků. Pak se počasí umoudřilo, pršet přestalo a odpoledne na nás i sem tam vykouklo sluníčko. Běhavé  příjemné parkury si pro nás připravila rozhodčí Alice Glöcknerová.

Začínalo se tedy jako většinou jumpingem, který jsem ovšem já díky dešti spíš prošla než proběhla, ale k Luciášovu překvapení jsem se nesnažila schovávat v tunelu jako při Raráškovi :-). Výsledný čas nebyl nijak závratný, ale neudělala jsem žádnou chybu, takže výsledek nakonec nebyl až tak hrozný - no teda trestý bodíky za čas jsem vyfásla, neb někteří rychlíci s deštěm problém fakt neměli :-).

Jedničková zkouška byla hodně běhavá a opravdu jednoduchá. Luciáš si mě pohlídala na kladině, takže jsem se sice trochu zdržela, ale zonu jsem udělala, zrovna tak jako na houpačce. Na áčku jsem dle nového tréninku hlídána nebyla a navzdory tréninku jsem zonu skočila :-).

Parkur agility byl také příjemně běhavý, nějaké chytáčky by se tam našly, ale jináč byl opravdu pěkný. Zase jsem se trochu zdržela na kladině, ale i tentokrát jsem zonu udělala. Na áčku si se zonou Luciáš nebyla jistá, ale mávnuto nebylo, tak ji asi jen neviděla. Do tunelových nástrah jsem se nechytla a do cíle doběhla čistě, čas nebyl nejhorší, ale rychlejších bylo dost :-).

Pořadatelé vyhlašovali i součty závodních běhů a mně se díky "čistémuů jumpu i agility podařilo vyšplhat na třetí místo :-))