Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sárovecký Fin Cup - Vysoké Mýto

13. 9. 2008

jumping - 13. místo   ...   video

zkouška SA 1 - 1. místo   ...   video

agility - 11. místo

Dneska jsme se vydali na závody agility do Vysokého Mýta. Počasí bylo tak akorát na závody - bylo celkem chladno, ale svítilo do toho sluníčko - jen už moc nehřálo, ale to nám při běhání vůbec nevadilo J. Rozhodčím byl Zdeněk Spolek.

Obrazek Jumping - Luciáš se tohohle běhu docela obávala, protože obsahoval prvky, u kterých si se mnou nebyla moc jistá ... ještě když jsme šly na start, rozhodovala se, jak se mnou má jednu s prvních pasáží běžet. Ze "smolíků" jsem startovala první. Luciášovy obavy se ukázaly jako zbytečné J, celou cestu jsem se soustředila a běžela tak, jak mi ukazovala a tam, kam mi ukazovala J. Jen mi cestou bohužel spadla jedna laťka. Výsledný čas jsem měla čtvrtý nejrychlejší, ale shozená laťka nás odsunula na 13. místo.Obrazek

Zkouška A1 - jedničková zkouška nepatřila k těm nejjednodušším, ale jak se ukázalo, nebyla ani moc složitá J. Trochu jsem se zpozdila na kladině, páč jsem zastavila kousek před zonou a chvíli mi trvalo, než jsem si vzpomněla, že musím ještě kousek níž. Ale na zonu jsem si zodpovědně ťápla, takže z toho byl čistý běh a první místo.

Obrazek Agility - docela pěkný parkur, který celkem netradičně nekončil skokovou překážkou, ale tunelem. No a tady jsem zazmatkovala hned na startu. Páč jsem běžela jako první, stihla jsem ještě před "hvízdnutím" Luciášovi zvednout tlak J. Nědke poblíž strááášně zahromovala motorka (no zas tak strašně prý ne, jenže znáte to, to se jeden vyděsí ani neví jak ... ) a já se tak lekla, že jsem Luciášovi ze startu zdrhla. Ale celkem rychle jsem se nechala odchytit a po "hvizdu" v pohodě vyběhla - teda až na Luciášův povel, dala si náskok skoro dvě překážky J. Houpačku a její zonu jsem provedla tak poctivě, že jsem se tam trochu pozapomněla (jsem čekala na pamlsek, který obvykle dostávám, ale nějak jsem se nedočkala - to si s Luciášem ještě vyřídím), kladina, slalom - v pohodě ... no a pak jsem zahlídla tunel a v plné rychlosti se vydala jeho směrem. Minula jsem překážku, kterou jsem měla skočit, což mi vyneslo odmítnutí, ale od tunelu jsem se nechala kupodivu uřvat (a to doslova) a zbytek parkuru doběhla v celkem rychlém tempu v pohodě. Díky odmítnutí mi to vyneslo 11. místo.

Závody byly fajnééé a světe div se, já doběhla všechny tři parkury, čímž jsem Luciášovi udělala obrovskou radost. Chybiček bude ještě spousta a já přeci teprvá začínám, takže se spokojí s tím, že ji poslouchám a běhám jak mám J.