Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sultán Cup v Rýzmburku - 6. 6. 2009

8. 6. 2009

jumping - 13. místo   ...   video

zkouška SA1 - 6. místo   ...   video

agility - 8. místo    ...   video

ObrazekNavzdory hrozivým předpovědím počasí jsem se probudila do sluníčkového rána a vyrazila, samo i s Luciášem, směr Rýzmburk, kde se konaly závody agility pod názvem Sultán Cup. Parkury nám stavěla paní Plíštilová a byly celkem pohodové, i když pastičky se našly v každém z nich :-). Společně se mnou sem přijeli závodit i Brownie, Rendy, Falco, Simír, Twixi, Berry a poprvé si oficiální závodní tratě vyzkoušel i Rocky :-)). Za videa našich běhů patří díky Evičce a za fotečky děkujeme Davidovi.

ObrazekZačínaly smallíci a já jako úplně první, takže jumping jsem měla dost rychle za sebou. Byla jsem celkem dobře rozběhnutá, jen Luciáš trochu podcenila náběh do slalomu a já se mu celkem elegantně vyhla ... ačkoliv se zdál být rovně, zřejmě nebyl a já vyfásla jedno odmítnutí. V celkem jednoduché zkoušce jsem se pro změnu uprostřed slalomu zastavila a začuměla se do dálky, ačkoliv nikdo (zřejmě krom mě) nechápal proč. Když jsem se znovu rozběhla, nějak jsem vynechala tyčku, takže chyba a ještě zdržení s opravu. Hned za slalomem jsem shodila laťku u skočky - budiž mi omluvou, že to bylo do kopce :-).

ObrazekMezi tím se celkem slušně zhoršilo počasí, trochu začalo pršet a Luciáš se děsila toho, že opět nebudu běhat. Naštěstí to byl zpočátku drobný déšť, který trval jen chvíli a já mohla v klidu vyběhnout, aniž bych měla potřebu schovávat se v tunelu :-). V parkuru agility byl docela zákeřně postaven tunel, ale Luciáš na mě zařvala tak, že jsem si nedovolila vletět do špatné díry :-). Ještě předtím jsem ale hodně šeredně skočila zonu na áčku, takže mávnutí od paní rozhodčí jsem si bohužel zasloužila. Když to shrnu, je úspěch, že jsem všechny běhy doběhla, škoda jen, že žádný z nich nebyl "čistý". Při vyhlašování výsledků se opět rozpršelo, tentokrát trochu víc a domů už jsme jeli za dost neslušného lijáku.