Jdi na obsah Jdi na menu
 


Události 2009

24. 1. 2010

29. 12. 2009 - když Luciáš zvítězí nad technikou, vytvoří toto :-) ... tedy mini shrnutí o mně :-))

27. 12. 2009 - Luciáš dodržela svůj slib a dneska jsme spolu vyrazily na coursing - běhání pod vánočním stromečkem v Chrudimi :-) ... jednalo se o trénink a zaběhla jsem si dva "společné" běhy - tentokrát jsem běhala ve trojici společně s jackrusličkou Apple a australáčkem Tequilou ... paráda to byla, už teď se těším, až zase nějaký ten střapeček proženu :-))

20. 12. 2009 - ve cvičákovské soutěži "tým roku" jsem se v letošním roce umístila na krásném druhém místě :-))

4. 12. 2009 - tak mám za sebou další hárání :o) ... Hacky už mě zase úspěšně ignoruje a strašně si hlídá dědu, aby se náhodou nemazlil se mnou, Gordon se strašně diví, že už mu tak nevoním jako poslední dobou (mimochodem, ty tři týdny jsem ho celkem úspěšně trimovala kdykoliv se ke mně přiblížil :-) ) a já konečně nemusím s Luciášem každý ráno do práce :-) ... a mám slíbený vánoční honění střapečku, tak snad to vyjde :o)

30. 10. 2009 - dnes měla Luciáš volný den a nějakým nedopatřením se ji do rukou dostaly trimovací nástroje ... takže je ze mne - i proti mojí vůli - zase na chvíli celkem upravený prtík :-)) - abych v tom nebyla sama, Hakýska to čeká v pondělí, ale toho Luciáš nechá ve spárech Evičky :-D

Obrazek

Obrazek

      

28. 10. 2009 - Luciáš to riskla a přihlásila mě na zkoušky z bezkontaktního norování ... a jak se říká "risk je zisk" :-)

26. 10. 2009 - o víkendu jsem byla na mém posledním letošním intenzivním tréninku agility - opět v Havlovicích, tentokrát pod vedením Martiny Wasserbauerové - zkoušeli jsme opět různé věci - rozlišovačky, vedení na dlouhou ruku (to mi hlava nějak nebere), náběhy do slalomu atd. - no něco nám šlo, něco hůř ... zase máme co trénovat a co zlepšovat, ale trénink byl moc fajn - ještě že mají Sultánci takové príma zázemí, neb v sobotu jsme cvičili až do osmé hodiny a to by nešlo bez osvětlení, které jen tak na cvičákách neuvidíte ... děkujeme za rady a trpělivost a těšíme se na další tréninkové setkání :-)

18. 10. 2009 - pár novinek z poslední doby - někdo tu nestíhá :-) ... minulou neděli jsem si zaběhla druhý díl neoficiálního závodu RY ko MY - no jo, "Mejto" nás Rychnováky rozdrtilo :-) ... chtěla jsem zkusit další trénink norování, leč nora byla zasněžená a trénink se nekonal (no fakt, nejsem blázen, v půlce října prostě Česká republika zapadla pod sněhem), takže zkoušky jsou ohroženy, neb já prostě potřebuju víc času :-) ... a konečně, tento mrazivý a deštivý víkend jsem závodila na Zlaté překážce v HK - takové příjemné zakončení letošní agi sezony :-)

9. 10. 2009 - tak jsem si zase po víc jak roce vyzkoušela norování :-) ... no nejsem do toho úplně blázen jako ti šílení bordíci :-)) a nejdřív jsem se nechala ke každému kotli hooodně přemlouvat, ale celou noru jsem pak proběhla celkem rychle a i když z úctyhodné vzdálenosti, lišku jsem sama vyštěkala :-) - tak uvidíme, jak to bude vypadat na příštím tréninku ...

1. 10. 2009 - poslední zářiový prodloužený víkend jsem celý proagilitila - v sobotu jsem závodila v Rýzmburku - na svých posledních jedničkách :-) a v neděli a v pondělí jsem si zatrénovala pod vedením Olgy Edrové :-)

7. 9. 2009 - v sobotu jsem agilitila v Jičíně :-)

31. 8. 2009 - zase jeden akční víkend, aneb dalo by se říct "víkend s Brownie" :-) - v pátek jsme se spolu vydaly plavat - škoda že s sebou paničky neměly foťák, těžko uvěřit, že JÁ jsem v klidu a míru plavala mezi kačenama, neměla jsem potřebu je lovit a nechala se od nich odvolat :-) (pravda, byly ve vodě, na suchu bych jim nejspíš dala co proto), v sobotu jsme spolu (a s dalšími rychnováky) agilitili ve Vysokém Mýtě a v neděli jsme s hnědulkou lovily střapeček v Litomyšli :-)

24. 8. 2009 - celý víkend - tedy v pátek, v sobotu i v neděli :-) - jsem vyrážela na túry v okolí Berounky, sem tam sem do ní i vlezla, abych se osvěžila a dneska celý den odpočívám, neb mám úplně ucaprtaný všechny čtyři nožičky :-)) ... a jen tak na okraj, v pátek mi bylo dva a půl roku :-)

18. 8. 2009 - Luciáš nám na zahradu pořídila soukromý koupálko :-)) ... plavat se v tom sice nedá, ale na takové to "domácí" osvěžení a blbnutí to stačí ... jen Gordon si to plete s miskou na vodu :-)

17. 8. 2009 - v pátek a v sobotu jsem agilitila v Žamberku :-)

9. 8. 2009 - volné letní chvíle si krátím zábavou ... když zrovna neskotačím s Hackym nebo s Gordonem na zahradě, tak třeba hraju fotbal :-) nebo plavu v rybníku :-) - třeba takhle :-))

4. 8. 2009 - v sobotu jsme tak trochu na cvičáku bláznivě agilitili :-)

3. 8. 2009 - trvalo to, ale na světě je článek o agi soustředění v Brně :-)

29. 6. 2009 - o víkendu jsem si zaběhala na závodech ve Dvoře Králové nad Labem, kde se pořádalo "Otevřené mistrovství východních Čech" ... myslím, že ostudu jsme s Luciášem udělaly obě :-))

8. 6. 2009 - v sobotu jsem se účastnila závodů Sultán Cup v Rýzmburku :-)

25. 5. 2009 - víkend jsem trávila v příjemném prostředí u východočeského móóóře - tedy na Rozkoši, tedy na agility závodech Opsion 004 :-)) ... za videa z našich běhů děkujeme Evičce od tryskáčků :-)

17. 5. 2009 - a další závodní den - 1. kolo neoficiálního závodu RY ko MY

16. 5. 2009 - zazávodila jsem si na domácím cvičáku - pořádali jsme závody Rychnovský rarášek :-)

11. 5. 2009 - do článku ze závodů v Sezemicích přidána videa z jumpingu a ze zkoušky, za která moc děkujeme Evičce :-))

9. 5. 2009 - po měsíci jsem se zúčastnila dalších agi závodů, tentokrát v Sezemicích, a i když výsledky nebyly nijak závratné, jeden úspěch jsem zaznamenala - ani jeden disk :-))

8. 5. 2009 - ťapkala jsem po okolí Žamberka - tedy - zúčastnila jsem se  II. Žambereckého minidogtreku :-) ... pár fotek ...

2. 5. 2009 - dneska jsem byla celý den v Opatovicích n. L. na tréninku agility, který vedla Irča Kochová, bylo to moc fajn - škoda, že nemáme příležitost jezdit na tréninky ke zkušenějším častěji, myslím, že to s Luciášem potřebujem obě :-)) ... fotečky od Evči , za které děkujume, najdete tady :-) ... jo a začla jsem se hárat :-))

23. 4. 2009 - poslušně hlásím, že tlapku už mám v pořádku a už zase řádím jako drak :-) ... no popravdě, já nějak řádit ani nepřestala :-))

15. 4. 2009 - přidána videa ze závodů agility v HK a z velikonočního coursingu, za která děkujeme klukům Mertíkovým :-)) ... a ještě jedna novinka, i když spíš k naštvání - dostalo se mi asi do tlapky něco, co se mi tam dostat nemělo a i když Luciáš nic nenašla, já si tlapku tak dlouho lízala, až z toho všeho mám zánět :-( - při běhání mi to sice nevadí, ale tak zase mám naordinovaný chvíli klid, tak snad to bude brzy v pohodě - vyfasovala jsem límec, ale protože v něm odmítám cokoliv, natož si lehnout, zkusíme to zatím s ponožkou, i když z ní teda zrovna dvakrát taky nadšená nejsem :-)

13. 4. 2009 - Luciáš mi udělala obrovskou radost a i dneska, na velikonoční pondělí, mě vzala na trénink coursingu :-)

11. 4. 2009 - dneska jsem si závodně zaagilitila v Jičíně :-))

9. 4. 2009 - protože Luciáš ví, že coursing je prostě "moje parketa", vydaly jsme se do Dvora Králové, kde dnes pořádali trénink ... nejdříve jsme si všichni zaběhli rovinku, aby si nováčci ozkoušeli o co jde a potom asi pětisetmetrovou dráhu ... no co vám budu povídat, prostě paráda - už se těším na další :-) ... za videa moc děkuji Evičce Kočnarové

8. 4. 2009 - venku už začíná být hezky a tak jsme poctivě začli s tréninkem flyballu - můžete posoudit, jak moc mě to baví :-)) ... samostatný běh ... dvojice s Meggy ... dvojice s Brownie ... :-))

5. 4. 2009 - včera jsem si zařádila na jumpingových parkurech na závodech v Hradci Králové :-)

26. 3. 2009 - do článku z víkendových závodů Opsion 003 jsou přidána videa z běhů, za která moc a moc děkuji klukům Mertíkovým :-))

22. 3. 2009 - tento víkend byl opět závodní, absolvovala jsem Opsion 003 - a byla jsem celkem hodná holčička :-))

21. 2. 2009 - dneska slavím své druhé narozeniny :-)

17. 2. 2009 - jsem trošku marůdek - mám v pravém uchu fuj zánět, pan dochtór mi do něj stříkl nějakou fuj mastičku a Luciáš mi zakazuje norování ve sněhu :-( ... a mě to přitom v těch hromadách tááák baví :-)

11. 2. 2009 - chjo, venku mrzne až to hezký néjni a já jsem zase "bez chlupů" ... tentokrát se na mě vrhla zcela bez varování zase sama Luciáš :-)) ... takhle rozčepejřenou mě zas chvíli neuvidíte :-)) ... teď vypadám nějak takhle :-)

10. 2. 2009 - o víkendu jsme se s Luciášem vydaly na naše první letošní závody - Opsion 002 - no, příliš se nedařilo :-))

14. 1. 2009 - tak to vypadá, že ani letos se nudit nebudu :-) (a to tam prý zdaleka ještě není všechno)

31. 12. 2008 - včera jsme si na cvičáku dali poslední trénink flyballu (úžasné fotečky jsou od Léni Krejčové) a tím jsme definitivně ukončili aktivity roku 2008 ... teď jen v klidu přežít Silvestrovské bláznění a hurá do nového roku 2009

Obrazek